163837-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Računalniška oprema in pribor
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava energijsko učinkovite elektronske pisarniške opreme in televizorjev po sklopih
Referenčna številka dokumenta: JN 3/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
30200000 Računalniška oprema in pribor
II.1.4.
Kratek opis
Predmet tega javnega naročila je dobava energijsko učinkovite elektronske pisarniške opreme in televizorjev.
To javno naročilo se oddaja po sklopih, in sicer:
— sklop 1: Namizni osebni računalniki,
— sklop 2: Prenosni in tablični računalniki,
— sklop 3: Zasloni,
— sklop 4: Televizorji,
— sklop 5: Večopravilne naprave, tiskalniki in optični bralniki,
— sklop 6: Mrežna oprema,
— sklop 7: Dodatni in rezervni deli za računalnike.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Namizni osebni računalniki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Namizni osebni računalniki.
Prenosni in tablični računalniki
Št. sklopa: 2
Prenosni in tablični računalniki.
Zasloni
Št. sklopa: 3
Zasloni.
Televizorji
Št. sklopa: 4
32324000 Televizorji
Televizorji.
Večopravilne naprave, tiskalniki, optični bralniki
Št. sklopa: 5
Večopravilne naprave, tiskalniki, optični bralniki.
Mrežna oprema
Št. sklopa: 6
Mrežna oprema.
Dodatni in rezervni deli za računalnike
Št. sklopa: 7
Dodatni in rezervni deli za računalnike.