Izvajanje gradbenih del pri interventnem vzdrževanju vodovodnega sistema
Referenčna številka dokumenta: VKS-32/21
II.1.2.
Glavna koda CPV 45000000 Gradbena dela
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je Izvajanje gradbenih del pri interventnem vzdrževanju vodovodnega sistema za obdobje 36 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma oz. do izčrpanja ocenjene vrednosti okvirnega sporazuma, kar nastopi prej.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 45000000 Gradbena dela
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je izvajanje gradbenih del pri interventnem vzdrževanju vodovodnega sistema za obdobje 36 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma oz. do izčrpanja ocenjene vrednosti okvirnega sporazuma, kar nastopi prej.