16921-2018 - RezultatiSlovenija-Krško: Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Vzdrževanje in servisiranje klima naprav za leti 2018, 2019
Referenčna številka dokumenta: Skl. št. 97/17
II.1.2.
Glavna koda CPV
50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
II.1.4.
Kratek opis
Vzdrževanje in servisiranje klima naprav za leti 2018, 2019.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
50324200 Storitve preventivnega vzdrževanja
II.2.4.
Opis javnega naročila
Vzdrževanje in servisiranje klimatizacije, gretja, hlajenja, ventilacije (KGHV) ter fekalnih črpališč (FČ) in plinske postaje (PP) z razvodom in trošili za leti 2018 in 2019.