171355-2020 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nabava zobozdravstvenega materiala
Referenčna številka dokumenta: JN-2/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
II.1.4.
Kratek opis
Nabava zobozdravstvenega materiala.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Jekleni in karbidni svedri za zobno ordinacijo
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33136000 Vrtilni in brusilni instrumenti
II.2.4.
Opis javnega naročila
Jekleni in karbidni svedri za zobno ordinacijo.
Diamantni svedri za zobno ordinacijo
Št. sklopa: 2
Diamantni svedri za zobno ordinacijo.
Polirne gumice, ščetke in kamni ter stojala za rotacijske inštrumente za zobno ordinacijo
Št. sklopa: 3
Polirne gumice, ščetke in kamni ter stojala za rotacijske inštrumente za zobno ordinacijo.
Karbidne freze za zobno tehniko
Št. sklopa: 4
Karbidne freze za zobno tehniko.
Separirke, kamni in svedri za zobno tehniko
Št. sklopa: 5
Separirke, kamni in svedri za zobno tehniko.
Polirne gumice in ščetke ter stojala za rotacijske inštrumente za zobno tehniko
Št. sklopa: 6
Polirne gumice in ščetke ter stojala za rotacijske inštrumente za zobno tehniko.
Odtisni materiali - alginati in kondenzacijski silikoni
Št. sklopa: 7
33141800 Zobozdravniško potrošno blago
Odtisni materiali - alginati in kondenzacijski silikoni.
Odtisni materiali - adicijski silikoni
Št. sklopa: 8
Odtisni materiali - adicijski silikoni.
Ostali odtisni materiali in pripomočki za odtiskovanje
Št. sklopa: 9
Ostali odtisni materiali in pripomočki za odtiskovanje.
Amalgami
Št. sklopa: 10
33141810 Zobarska polnila
Amalgami.
Glasionomerni cementi za cementiranje
Št. sklopa: 11
33141830 Cementna podlaga
Glasionomerni cementi za cementiranje.
Glasionomerni cementi za izdelavo zalivk
Št. sklopa: 12
Glasionomerni cementi za izdelavo zalivk.
Kompozitni, karboksilatni in fosfatni cementi
Št. sklopa: 13
Kompozitni, karboksilatni in fosfatni cementi.
Cementi za kritje pulpe, začasne zalivke in začasno cementiranje ter izdelavo prevlek
Št. sklopa: 14
Cementi za kritje pulpe, začasne zalivke in začasno cementiranje ter izdelavo prevlek.
Nanokompozitni materiali za zalivke
Št. sklopa: 15
Nanokompozitni materiali za zalivke.
Nanohibridni materiali za zalivke
Št. sklopa: 16
Nanohibridni materiali za zalivke.
Ostali kompozitni materiali in adhezivi
Št. sklopa: 17
Ostali kompozitni materiali in adhezivi.
Materiali za adhezijo in jedkanje
Št. sklopa: 18
Materiali za adhezijo in jedkanje.
Endodontski inštrumenti, guttapercha in papirni poeni
Št. sklopa: 19
33131142 Zobne endodontske iglice
Endodontski inštrumenti, guttapercha in papirni poeni.
Endodontski inštrumenti, guttapercha in papirni poeni, vezani na posamezne aparate za strojno širjenje, originalni
Št. sklopa: 20
33131142 Zobne endodontske iglice, 33134000 Pribor za endodontijo, 33141800 Zobozdravniško potrošno blago
Endodontski inštrumenti, guttapercha in papirni poeni, vezani na posamezne aparate za strojno širjenje, originalni.
Endodontija - sredstva za dezinfekcijo in izpiranje kanalov
Št. sklopa: 21
Endodontija - sredstva za dezinfekcijo in izpiranje kanalov.
Endodontija - polnila in ostali materiali
Št. sklopa: 22
Endodontija - polnila in ostali materiali.
Sredstva za odkrivanje kariesa in zobnih oblog
Št. sklopa: 23
Sredstva za odkrivanje kariesa in zobnih oblog.
Sredstva za preventivo
Št. sklopa: 24
33137000 Material za zobno profilakso
Sredstva za preventivo.
Sredstva za ustno higieno
Št. sklopa: 25
33711700 Izdelki in preparati za ustno ali zobno higieno
Sredstva za ustno higieno.
Material za enkratno uporabo
Št. sklopa: 26
Material za enkratno uporabo.
Zatički
Št. sklopa: 27
Zatički.
Zagozde, matrice, polirni trakovi, materiali za artikulacijo
Št. sklopa: 28
Zagozde, matrice, polirni trakovi, materiali za artikulacijo.
Potrošni material za zobozdravstveno opremo proizvajalca Kavo Dental
Št. sklopa: 29
Potrošni material za zobozdravstveno opremo proizvajalca Kavo Dental.
Sredstva za čiščenje in dezinfekcijo
Št. sklopa: 30
33141800 Zobozdravniško potrošno blago, 39830000 Čistilna sredstva
Sredstva za čiščenje in dezinfekcijo.
Steklovina, posode, dispenzerji
Št. sklopa: 31
Steklovina, posode, dispenzerji.
Šivalni pribor
Št. sklopa: 32
33131200 Zobozdravniške igle za šivanje
Šivalni pribor.
Motivacijske igračke
Št. sklopa: 33
33141800 Zobozdravniško potrošno blago, 37520000 Igrače
Motivacijske igračke.
Ostali materiali
Št. sklopa: 34
Ostali materiali.
Ankylos material za implantologijo
Št. sklopa: 35
33132000 Zobni vsadki
Ankylos material za implantologijo.
Mavci
Št. sklopa: 36
33138000 Proizvodi za zobno protetiko in naravnavanje zob
Mavci.
Vložne mase
Št. sklopa: 37
Vložne mase.
Akrilati
Št. sklopa: 38
Akrilati.
Voski
Št. sklopa: 39
Voski.
Fasetirni material, keramika
Št. sklopa: 40
Fasetirni material, keramika.
Svetlobno strjujoč material za fasetiranje (Ceramage)
Št. sklopa: 41
Svetlobno strjujoč material za fasetiranje (Ceramage).
Nežlahtne kovine
Št. sklopa: 42
Nežlahtne kovine.
Material in pripomočki za pripravo modelov in modeliranje
Št. sklopa: 43
Material in pripomočki za pripravo modelov in modeliranje.
Material in pripomočki za dubliranje, vlaganje in ulivanje
Št. sklopa: 44
Material in pripomočki za dubliranje, vlaganje in ulivanje.
Material in pripomočki za izdelavo protez in fasetiranje
Št. sklopa: 45
Material in pripomočki za izdelavo protez in fasetiranje.
Material in pripomočki za izdelavo keramike
Št. sklopa: 46
Material in pripomočki za izdelavo keramike.
Material za izdelavo retencijskih folij in pozicionerjev
Št. sklopa: 47
Material za izdelavo retencijskih folij in pozicionerjev.
Polzila
Št. sklopa: 48
Polzila.
Material in pripomočki za peskanje in obdelovanje
Št. sklopa: 49
Material in pripomočki za peskanje in obdelovanje.
Akrilatni zobje po Chromascop barvnem ključu
Št. sklopa: 50
33141820 Zobje, 33141822 Zobje iz akrila
Akrilatni zobje po Chromascop barvnem ključu.
Akrilatni zobje po Vita barvnem ključu
Št. sklopa: 51
Akrilatni zobje po Vita barvnem ključu.
Ortodontski material proizvajalca Dentaurum
Št. sklopa: 52
Ortodontski material proizvajalca Dentaurum.
Ortodontski material proizvajalca Ormco
Št. sklopa: 53
Ortodontski material proizvajalca Ormco.
Ortodontski material proizvajalca Forestadent
Št. sklopa: 54
Ortodontski material proizvajalca Forestadent.
Ortodontski material proizvajalca 3M Unitek
Št. sklopa: 55
Ortodontski material proizvajalca 3M Unitek.
Ostali material za ortodontijo
Št. sklopa: 56
Ostali material za ortodontijo.
Inštrumentarij za ekstrakcije
Št. sklopa: 57
33131500 Zobozdravniški instrumenti za izdiranje
Inštrumentarij za ekstrakcije.
Kirurški in parodontološki inštrumentarij
Št. sklopa: 58
33131000 Zobozdravniški ročni instrumenti, 33131400 Zobozdravniške sonde
Kirurški in parodontološki inštrumentarij.
Inštrumentarij za modeliranje in ostali zobozdravniški inštrumentarij
Št. sklopa: 59
33131100 Zobozdravniški kirurški instrumenti, 33131400 Zobozdravniške sonde, 33131600 Zobozdravniški instrumenti za plombiranje
Inštrumentarij za modeliranje in ostali zobozdravniški inštrumentarij.
Manjši aparati in pripomočki
Št. sklopa: 60
33130000 Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave
Manjši aparati in pripomočki.
Inštrumentarij za zobno tehniko
Št. sklopa: 61
33131000 Zobozdravniški ročni instrumenti
Inštrumentarij za zobno tehniko.
Inštrumentarij za ortodontijo
Št. sklopa: 62
Inštrumentarij za ortodontijo.
Žlahtne zlitine
Št. sklopa: 63
14620000 Zlitine, 33138000 Proizvodi za zobno protetiko in naravnavanje zob
Žlahtne zlitine.