Sporočanje Razpisna dokumentacija je na voljo brezplačno za neomejen in celovit neposredni dostop na: https://www.enarocanje.si/App/Datoteke/205404/Povabilo_k_sodelovanju_-_JAVNI_VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI_ZAVOD_II._OSNOVNA_ŠOLA_ROGAŠKA_SLATINA_(2).zip
Dodatne informacije lahko dobite na zgoraj navedenem naslovu
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na zgoraj navedeni naslov
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil.
II.1.2.
Glavna koda CPV 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti zasamo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Mleko in mlečni izdelki za EU projekt „Mleko za šole“
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Mleko in mlečni izdelki za EU projekt „Mleko za šole“.