178207-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Osebni računalniki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov
Referenčna številka dokumenta: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
30213000 Osebni računalniki
II.1.4.
Kratek opis
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov v sklopih in predvidenih količinah, kot je razvidno v dokumentaciji v zvezi z oddajo naročila.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Osnovni prenosni računalnik
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30213100 Prenosni računalniki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Osnovni prenosni računalnik.
Standardni prenosni računalnik
Št. sklopa: 2
Standardni prenosni računalnik.
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo
Št. sklopa: 3
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo.
Zmogljiv prenosni računalnik
Št. sklopa: 4
Zmogljiv prenosni računalnik.
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo
Št. sklopa: 5
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo.
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Št. sklopa: 6
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Št. sklopa: 7
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo
Št. sklopa: 8
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo.
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo
Št. sklopa: 9
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo.
Tablični računalnik I
Št. sklopa: 10
30213200 Tablični računalnik
Tablični računalnik I.
Tablični računalnik I s tipkovnico
Št. sklopa: 11
Tablični računalnik I s tipkovnico.
Tablični računalnik II
Št. sklopa: 12
Tablični računalnik II.
Tablični računalnik II s tipkovnico
Št. sklopa: 13
Tablični računalnik II s tipkovnico.
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi)
Št. sklopa: 14
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi).
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte)
Št. sklopa: 15
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte).