183043-2021 - Javni razpisSlovenija-Velenje: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Referenčna številka dokumenta: 6002-3/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Dobava živil.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Sveže in predelano goveje in svinjsko meso
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sveže in predelano goveje in svinjsko meso.
Perutninsko meso in izdelki iz perutninskega mesa
Št. sklopa: 2
Perutninsko meso in izdelki iz perutninskega mesa.
Ribe
Št. sklopa: 3
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Ribe.
Mesni izdelki
Št. sklopa: 4
Mesni izdelki.
Jajca
Št. sklopa: 5
03142500 Jajca
Jajca.
Moke in kaše
Št. sklopa: 6
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Moke in kaše.
Testa in testenine
Št. sklopa: 7
15850000 Testenine
Testa in testenine.
Eko/bio moka, kaše in zakuhe
Št. sklopa: 8
Eko/bio moka, kaše in zakuhe.
Zamrznjena živila
Št. sklopa: 9
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjena živila.
Konzervirana živila
Št. sklopa: 10
15800000 Razna živila
Konzervirana živila.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 11
15500000 Mlečni izdelki
Mleko in mlečni izdelki.
Eko/bio mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 12
Eko/bio mleko in mlečni izdelki.
Kruh
Št. sklopa: 13
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Kruh.
Pekovski izdelki
Št. sklopa: 14
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice
Pekovski izdelki.
Slaščičarski izdelki
Št. sklopa: 15
Slaščičarski izdelki.
Sveže sadje in zelenjava
Št. sklopa: 16
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji
Sveže sadje in zelenjava.
Očiščena zelenjava
Št. sklopa: 17
Očiščena zelenjava.
Sokovi in sirupi
Št. sklopa: 18
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sokovi in sirupi.
Eko sadje
Št. sklopa: 19
03222000 Sadje in oreški
Eko sadje.
Eko zelenjava
Št. sklopa: 20
03221000 Vrtnine
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 21
Ostalo prehrambeno blago.
Eko ostali izdelki
Št. sklopa: 22
Eko ostali izdelki.
Eko meso goveje
Št. sklopa: 23
Sladoled.