Vrsta javnega naročnika Druga vrsta: Naročnik v lasti države
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Razvoj, vzdrževanje in podpora IS BCP DARS
Referenčna številka dokumenta: 000053/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4.
Kratek opis
Razvoj, vzdrževanje in podpora IS BCP DARS.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost Vrednost brez DDV: 287 300,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.2.4.
Opis javnega naročila
Razvoj, vzdrževanje in podpora IS BCP DARS. BCP DARS priročnik, ki je del razpisne dokumentacije je objavljen na naročnikovi spletni strani www.dars.si, pod evidenčno številko 000053/2021.