184244-2020 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Ljubljana: Medicinska oprema
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivne dobave razkužila
Referenčna številka dokumenta: MORS 131/2020-PSPB, 430-159/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
33100000 Medicinska oprema
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivne dobave razkužila.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sukcesivne dobave razkužil.