184528-2023 - Javni razpisSlovenija-Kamnik: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava konvencionalnih in ekoloških živil ter živil iz shem kakovosti
Referenčna številka dokumenta: JN 1/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 1 684 000,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Sveže svinjsko meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Živila iz shem kakovosti (brez ekoloških živil): Sveže meso - teletina in mlada govedina
Št. sklopa: 2
15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Sveže perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 3
15112000 Perutnina
Živila iz shem kakovosti (brez ekoloških živil): Sveže perutninsko meso
Št. sklopa: 4
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 5
15500000 Mlečni izdelki
Kefir
Št. sklopa: 6
15551000 Jogurt in drugi izdelki iz fermentiranega mleka
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 7
15811000 Krušni izdelki
Sladko in slano pekovsko pecivo
Št. sklopa: 8
15812000 Pecivo in slaščice
Testenine in jušne zakuhe
Št. sklopa: 9
15850000 Testenine
Moka, mlevski izdelki in riž
Št. sklopa: 10
15610000 Žitni mlevski izdelki
Kosmiči in ekstrudirani izdelki
Št. sklopa: 11
Sveže sadje in zelenjava
Št. sklopa: 12
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Zamrznjene ribe
Št. sklopa: 13
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 14
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Pripravljene zamrznjene jedi
Št. sklopa: 15
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 16
Sladoled
Št. sklopa: 17
15555000 Sladoled in podobni izdelki
Konzervirani ribji izdelki
Št. sklopa: 18
15240000 Ribe v pločevinkah ali posodah ter druge pripravljene ali konzervirane ribe
Konzervirana zelenjava, sadje in stročnice
Št. sklopa: 19
15330000 Predelano sadje in vrtnine
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 20
15800000 Razna živila
Suho sadje, oreščki, semena in stročnice
Št. sklopa: 21
15332000 Predelano sadje in oreški
Piškoti
Št. sklopa: 22
15813000 Drobno pecivo
Ekološko pridelano mleko
Št. sklopa: 23
15511000 Mleko
Ekološko pridelani mlečni izdelki
Št. sklopa: 24
Ekološko pridelan kefir
Št. sklopa: 25
Ekološko pridelano goveje meso in izdelki
Št. sklopa: 26
15111100 Goveje meso
Ekološki kruh in pekovski izdelki
Št. sklopa: 27
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Ekološki mlevski izdelki
Št. sklopa: 28
Izdelki za posebne prehranske namene (brez mleka, jajc, glutena in oreščkov)
Št. sklopa: 29
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe