186297-2020 - RezultatiSlovenija-Maribor: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Naftni derivati, razdeljeni v 2 sklopa
Referenčna številka dokumenta: JN2-B/17
II.1.2.
Glavna koda CPV
09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
II.1.4.
Kratek opis
Naftni derivati, razdeljeni v 2 sklopa.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
1. sklop: 95 oktanski neosvinčen bencin, 98 oktanski neosvinčen bencin, plinsko olje D-2
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
09132000 Motorni bencin
II.2.4.
Opis javnega naročila
1. sklop: 95 oktanski neosvinčen bencin, 98 oktanski neosvinčen bencin, plinsko olje D-2.
2. sklop: kurilno olje
Št. sklopa: 2
09135000 Kurilna olja
2. sklop: kurilno olje.