192264-2020 - RezultatiSlovenija-Maribor: Storitve zavarovanja tehnične opreme, dodatne zavarovalniške storitve, storitve likvidacije škode in škode, nastale pri transportu, aktuarske zavarovalniške storitve in zavarovalniške storitve v zvezi z reševanjem
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Pošte Slovenije d.o.o.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 66519000 Storitve zavarovanja tehnične opreme, dodatne zavarovalniške storitve, storitve likvidacije škode in škode, nastale pri transportu, aktuarske zavarovalniške storitve in zavarovalniške storitve v zvezi z reševanjem
II.2.4.
Opis javnega naročila