193911-2021 - Javni razpisSlovenija-Izola: Naprave za endoskopijo in endokirurgijo
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava, montaža in vzdrževanje endoskopske opreme
Referenčna številka dokumenta: JN 046/RN-21
II.1.2.
Glavna koda CPV
33168000 Naprave za endoskopijo in endokirurgijo
II.1.4.
Kratek opis
Dobava, montaža in vzdrževanje endoskopske opreme.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 61 990,80 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
JN-1565