194319-2021 - RezultatiSlovenija-Ptuj: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Enkratni potrošni medicinski material za operacije
Referenčna številka dokumenta: 01.6-60/4-20
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Dobava enkratnega potrošnega medicinskega materiala za operacije po sklopih:
Sklop 1: Operacijski plašči
Sklop 2: Set za hernio - ojačan
Sklop 3: Univerzalni otroški set
Sklop 4: Set za artroskopijo
Sklop 5: Laparoskopski set ojačan
Sklop 6: Set za carski rez
Sklop 7: Set za vertikalno izolacijo
Sklop 8: Set za vaginalne operacije
Sklop 9: Kombinirani set za abdominalno/ginekološke operacije ali rekto/abdominalne - ojačan
Sklop 10: Oftalmološki set
Sklop 11: Ortopedski set za kolk ojačan
Sklop 12: Ortopedski set za koleno ojačan
Sklop 13: Set za male vaginalne operacije
Sklop 14: Set sterilizacija ginekološki
Sklop 15: Set za varice
Sklop 16: Set za artro rame
Sklop 17: Incizijske folije in material z dodatkom joda
Sklop 18: Štokineta mala z operacijskimi trakovi
Sklop 19: Štokineta velika z operacijskimi trakovi
Sklop 20: Štokineta dvojna
Sklop 21: Rokav
Sklop 22: Štokineta velika s trakovi na poteg
Sklop 23: Štokineta mala s trakovi na poteg
Sklop 24: Rjuha za inštrumentarsko mi
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Operacijski plašči
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Enkratni potrošni medicinski material za operacije.
Set za herino - ojačan
Št. sklopa: 2
Univerzalni otroški set
Št. sklopa: 3
Set za artroskopijo
Št. sklopa: 4
Laparaskopski set - ojačan
Št. sklopa: 5
Set za carski rez
Št. sklopa: 6
Set za vertikalno izolacijo
Št. sklopa: 7
Set za vaginalne operacije
Št. sklopa: 8
Kombinirani set za abdominalno/ginekološke operacije ali rekto/abdominalne - ojačan
Št. sklopa: 9
Oftalmološki set
Št. sklopa: 10
Ortopedski set za kolk ojačan
Št. sklopa: 11
Ortopedski set za koleno ojačan
Št. sklopa: 12
Set za male vaginalne operacije
Št. sklopa: 13
Set sterilizacija ginekološki
Št. sklopa: 14
Set za varice
Št. sklopa: 15
Set za artro rame
Št. sklopa: 16
Incizijske folije in material z dodatkom joda
Št. sklopa: 17
Štokineta mala z operacijskimi trakovi
Št. sklopa: 18
Štokineta velika z operacijskimi trakovi
Št. sklopa: 19
Štokineta dvojna
Št. sklopa: 20
Rokav
Št. sklopa: 21
Štokineta velika s trakovi na poteg
Št. sklopa: 22
Štokineta mala s trakovi na poteg
Št. sklopa: 23
Rjuha za inštrumentarsko mizo
Št. sklopa: 24
Rjuha z lepilnim robom
Št. sklopa: 25
Prevleka za Mayo mizo
Št. sklopa: 26
Kompresa z lepljivim robom
Št. sklopa: 27
U-rjuha velika
Št. sklopa: 28
Zaščita za C-lok
Št. sklopa: 29
U-folija za C-lok
Št. sklopa: 30
Vrečka za velike RTG kasete
Št. sklopa: 31
Op trak lepilni
Št. sklopa: 32
Velcro ježek
Št. sklopa: 33
Trak fiksirni
Št. sklopa: 34
Vaginalna rjuha
Št. sklopa: 35
Prevleka za kamero
Št. sklopa: 36
Prevleka za UZ sondo z dodanim gelom za UZ
Št. sklopa: 37
Zbirna vrečka
Št. sklopa: 38
Vrečka za instrumente
Št. sklopa: 39
Prevleka za stol
Št. sklopa: 40
Očesno pokrivalo
Št. sklopa: 41
Prevleka za naslon roke pri stolu
Št. sklopa: 42