197918-2019 - Sprememba naročilaSlovenija-Ljubljana: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Obvestilo o spremembi
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Projektni natečaj za izbor strokovno najprimernejše rešitve za projekt "Obnova in dozidava Hotela Brdo"
Referenčna številka dokumenta: 43009-1/2017
II.1.2.
Glavna koda CPV
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe
Predmet javnega naročila je izbor strokovno najprimernejše rešitve za projekt "Obnova in dozidava Hotela Brdo". Namen investicijskega projekta je pridobiti objekt, ki bo kakovostno zasnovana trajnostna arhitekturna rešitev, hkrati pa bo omogočal funkcionalno in po mednarodnih standardih sodobno delovanje hotela v okviru protokolarnega posestva Brdo.