200962-2023 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Stroji za papir, tiskarstvo in knjigoveštvo ter deli zanje
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup produkcijskega sistema tiska na zahtevo, vključno s tehnično podporo, servisiranjem in vzdrževanjem sistema na ključ
Referenčna številka dokumenta: 430-2/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
42991000 Stroji za papir, tiskarstvo in knjigoveštvo ter deli zanje
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava in postavitev produkcijskega sistema tiska na zahtevo, vključno s tehnično podporo, servisiranjem in vzdrževanjem produkcijskega sistema na ključ, za obdobje 5 let, kar zajema:
- dobavo in postavitev produkcijskega sistema za tisk in dodelavo v barvni tehnologiji (2 barvni liniji z enako konfiguracijo strojev: tiskarski del + dodelovalne enote),
- programsko rešitev za upravljanje in nadzor nad dokumenti in sistemom. Sistem mora omogočiti od operaterja neodvisno označevanje dokumentov, ki pridejo iz tiskalnikov sistema,
- tehnično podporo, vzdrževanje in servisiranje ponujenega sistema za 5 let.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila