203371-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve čiščenja
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Jarše in Vrtcu Mojca za obdobje 2 let
Referenčna številka dokumenta: 430-3120/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
90910000 Storitve čiščenja
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Jarše za obdobje 2 let.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Jarše za obdobje 2 let
Št. sklopa: A
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Jarše za obdobje 2 let.
Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Mojca za obdobje 2 let
Št. sklopa: B
90900000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve
Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Mojca za obdobje 2 let.