20698-2023 - RezultatiSlovenija-Novo mesto: Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
NADGRADNJA CT SISTEMA AQUILION 64 proizvajalca Canon Medical Systems Products (prej Toshiba)
Referenčna številka dokumenta: 16-43/22
II.1.2.
Glavna koda CPV
33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila