208012-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Kolezija
Referenčna številka dokumenta: JN-1733
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila so sukcesivne dobave živil po sklopih za potrebe Vrtca Kolezija za 3 leta.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Smetana, sir, puding
Št. sklopa: 1.1.
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki, 15510000 Mleko in smetana, 15512000 Smetana
II.2.4.
Opis javnega naročila
Smetana, sir, puding.
Sladoled iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.2.
15550000 Različni mlečni proizvodi, 15555000 Sladoled in podobni izdelki
Sladoled iz shem kakovosti (brez eko).
Bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta
Št. sklopa: 1.3.
15510000 Mleko in smetana, 15530000 Maslo, 15542100 Skuta
Bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta.
Pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.4.
15510000 Mleko in smetana, 15530000 Maslo, 15550000 Različni mlečni proizvodi
Pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko).
Trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.5.
15511210 Trajno mleko, 15542000 Sveži sir
Trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko).
Kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.6.
15500000 Mlečni izdelki, 15512000 Smetana, 15540000 Siri
Kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko).
Sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 2.1.
15110000 Meso, 15113000 Prašičje meso, 15118000 Meso konjev, oslov, mul ali mezgov, 15119100 Kunčje meso, 15130000 Mesni proizvodi
Sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki.
Sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 2.2.
15111000 Goveje in telečje meso
Sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko).
Sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 2.3.
15112100 Sveža perutnina, 15112130 Kokoši
Sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko).
Sveže puranje meso
Št. sklopa: 2.4.
15112120 Purani
Sveže puranje meso.
Bio sveže goveje, telečje meso
Št. sklopa: 2.5.
15111000 Goveje in telečje meso, 15130000 Mesni proizvodi
Bio sveže goveje, telečje meso.
Bio sveže piščančje meso
Št. sklopa: 2.6.
Bio sveže piščančje meso.
Zamrznjene ribe
Št. sklopa: 3.1.
03311000 Ribe, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjene ribe.
Konzervirane ribe
Št. sklopa: 3.2.
15235000 Konzervirane ribe
Konzervirane ribe.
Kokošja jajca
Št. sklopa: 4.1.
03142500 Jajca
Kokošja jajca.
Bio kokošja jajca
Št. sklopa: 4.2.
Bio kokošja jajca.
Sveža zelenjava in sadje
Št. sklopa: 5.1.
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sveža zelenjava in sadje.
Bio sadje in zelenjava
Št. sklopa: 5.2.
Bio sadje in zelenjava.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 6.1.
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjena zelenjava in sadje.
Konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade
Št. sklopa: 6.2.
15331000 Predelane vrtnine, 15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah, 15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu, 15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
Konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade.
Bio marmelada
Št. sklopa: 6.3.
15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov, 15332230 Marmelada
Bio marmelada.
Kisla repa in zelje
Št. sklopa: 6.4.
15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah, 15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu
Kisla repa in zelje.
Bio kisla repa in zelje
Št. sklopa: 6.5.
Bio kisla repa in zelje.
Sadni, zelenjavni sokovi, nektarji
Št. sklopa: 7.1.
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sadni, zelenjavni sokovi, nektarji.
Bio sadni, zelenjavni sokovi
Št. sklopa: 7.2.
Bio sadni, zelenjavni sokovi.
Izdelki iz testa
Št. sklopa: 8.1.
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi, 15800000 Razna živila
Izdelki iz testa.
Mlevski izdelki in kaše
Št. sklopa: 9.1.
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Mlevski izdelki in kaše.
Testenine
Št. sklopa: 9.2.
15850000 Testenine
Testenine.
Riž
Št. sklopa: 9.3.
15610000 Žitni mlevski izdelki, 15611000 Oluščen riž
Riž.
Vodni vlivanci, sveže vlečeno testo
Št. sklopa: 9.4.
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15800000 Razna živila
Vodni vlivanci, sveže vlečeno testo.
Bio moke, kaše in kosmiči
Št. sklopa: 9.5.
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi, 15613000 Izdelki iz žitnih zrn, 15615000 Otrobi
Bio moke, kaše in kosmiči.
Bio testenine
Št. sklopa: 9.6.
Bio testenine.
Kruh
Št. sklopa: 10.1.
15811100 Kruh
Kruh.
Kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda)
Št. sklopa: 10.2.
Kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda).
Drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete
Št. sklopa: 10.3.
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15811200 Žemlje, 15813000 Drobno pecivo
Drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete.
Rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva
Št. sklopa: 10.4.
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15813000 Drobno pecivo, 15833000 Sladkorni izdelki
Rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva.
Keksi
Št. sklopa: 10.5.
15821200 Sladki keksi
Keksi.
Bio keksi (vsebnost transmaščobnih kislin do 2 %)
Št. sklopa: 10.6.
15612500 Pekovski izdelki, 15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice, 15821200 Sladki keksi
Bio keksi (vsebnost transmaščobnih kislin do 2 %).
Bio preste, grisini, ploščice
Št. sklopa: 10.7.
15612500 Pekovski izdelki
Bio preste, grisini, ploščice.
Čaji
Št. sklopa: 11.1.
15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki, 15863000 Čaj
Čaji.
Začimbe
Št. sklopa: 11.2.
15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Začimbe.
Ostala živila in dodatki
Št. sklopa: 11.3.
15411100 Rastlinska olja, 15830000 Sladkor in sladkorni izdelki, 15841000 Kakav, 15842000 Čokolada in sladkarije, 15861000 Kava, 15871000 Kis; omake; kombinirane začimbe; gorčična moka in zdrob; pripravljena gorčica, 15890000 Razna živila in posušena živila, 15893000 Suhi izdelki, 15898000 Kvas
Ostala živila in dodatki.
Suho sadje in stročnice
Št. sklopa: 11.4.
03212210 Sušene stročnice, 15332410 Suho sadje
Suho sadje in stročnice.
Dietna živila
Št. sklopa: 11.5.
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Dietna živila.