Dodatne informacije lahko dobite na zgoraj navedenem naslovu
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na zgoraj navedeni naslov
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Vzdrževanje Cisco mrežne opreme.
Referenčna številka dokumenta: 43000-PE IC VZ-29-006/17-S
II.1.2.
Glavna koda CPV 50312300 Vzdrževanje in popravilo opreme za podatkovna omrežja
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 50312300 Vzdrževanje in popravilo opreme za podatkovna omrežja
II.2.4.
Opis javnega naročila
Storitve vzdrževanja Cisco strojne in programske mrežne opreme, tehnična pomoč ter periodične in druge storitve na zahetvo naročnika.