212737-2023 - RezultatiSlovenija-Trbovlje: Medicinski pripomočki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobave medicinsko potrošnega materiala
Referenčna številka dokumenta: 2022/460-8
II.1.2.
Glavna koda CPV
33196000 Medicinski pripomočki
II.1.4.
Kratek opis
Dobave medicinsko potrošnega materiala.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
PRIPOMOČKI ZA VENSKI IN ARTERIJSKI DOSTOP
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33141200 Katetri, 33141310 Brizgalke, 33141320 Medicinske igle, 33196000 Medicinski pripomočki
II.2.4.
Opis javnega naročila
PRIPOMOČKI ZA KATETERIZACIJO MEHURJA IN VSTAVITEV NAZOGASTRIČNE SONDE
Št. sklopa: 2
MONITORNIG, UZ
Št. sklopa: 3
PRIPOMOČKI ZA FIZIOTERAPIJO
Št. sklopa: 4
PRIPOMOČKI ZA ZAGOTAVLJANJE VARNOSTI PACIENTA
Št. sklopa: 5
OSTALI MEDICINSKO POTROŠNI MATERIAL
Št. sklopa: 6