212998-2019 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Razna živila
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava živil
II.1.2.
Glavna koda CPV
15800000 Razna živila
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava živil za potrebe naročnika Vrtec Mojca.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
1.1 sklop: mleko, fermentirani mlečni izdelki, smetane, maslo, skute, siri
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
1.2 sklop: sladoled
Št. sklopa: 2
1.3 sklop: bio mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 3
1.5. sklop mleko in mlečni izdelki brez laktoze
Št. sklopa: 4
2.1 sklop: sveže goveje, telečje in svinjsko meso
Št. sklopa: 5
2.2 sklop mesni izdelki
Št. sklopa: 6
2.3 perutninsko meso, perutninski izdelki in mesnine
Št. sklopa: 7
2.4 sklop bio goveje meso
Št. sklopa: 8
2.5 sklop bio meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 9
3.1 sklop zamrznjene ribe in morski sadeži
Št. sklopa: 10
3.2 sklop: konzervirane ribe
Št. sklopa: 11
4.1 sklop kokošja jajca
Št. sklopa: 12
4.2 sklop bio kokošja jajca
Št. sklopa: 13
5.1 sklop sveža zelenjava, zeliščna zelenjava, stročnice in sveže sadje, suho sadje, semena in oreščki
Št. sklopa: 14
5.2 sklop sveže pomladansko sadje integrirane pridelave
Št. sklopa: 15
5.3 sklop jabolka integrirane pridelave
Št. sklopa: 16
5.4 sklop krompir integrirane pridelave
Št. sklopa: 17
5.5 sklop ekološka zelenjava in sadje
Št. sklopa: 18
5.6 sklop sezonska zelenjava in sadje
Št. sklopa: 19
6.1 sklop konzervirana in vložena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 20
6.2 sklop marmelade in džemi
Št. sklopa: 21
6.3 zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 22
6.4 sklop kislo zelje in repa
Št. sklopa: 23
6.5 sklop bio marmelade
Št. sklopa: 24
6.6 sklop rdeča pesa
Št. sklopa: 25
7.1 sklop sadni sokovi, 100 % sok za redčenje
Št. sklopa: 26
7.2 sklop bio sadni sok
Št. sklopa: 27
8.1 sklop mlevski izdelki, kaše, riž in kosmiči
Št. sklopa: 28
8.2 sklop bio mlevski izdelki
Št. sklopa: 29
8.3 sklop sušene testenine in jušne zakuhe
Št. sklopa: 30
8.4 sklop bio testenine, deklarirano brez jajc
Št. sklopa: 31
9.1 sklop zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 32
10.1 sklop kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 33
10.2 sklop pšenični kruh in pekovsko pecivo brez vseh aditivov in z manj soli
Št. sklopa: 34
10.3 sklop pekovsko pecivo z nadevom
Št. sklopa: 35
10.4 sklop drobtine, prepečenec, grisini
Št. sklopa: 36
10.5 sklop bio kruh in bio pekovsko pecivo I
Št. sklopa: 37
10.6 sklop bio kruh in bio pekovsko pecivo II
Št. sklopa: 38
10.7 sklop bio keksi
Št. sklopa: 39
10.8 sklop keksi
Št. sklopa: 40
11.1 sklop splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 41
11.2 sklop kakavovi in kavni izdelki
Št. sklopa: 42
11.3 sklop čaji - gastro pakiranje
Št. sklopa: 43
11.4 sklop čaji - manjše pakiranje
Št. sklopa: 44
11.5 sklop sužene začimbe in zelišča
Št. sklopa: 45
11.6 sklop ostala živila
Št. sklopa: 46
11.7 sklop sadne rezine
Št. sklopa: 47
11.8 sklop bio živila
Št. sklopa: 48
11.9 sklop bio med
Št. sklopa: 49
11.10 sklop med z zaščitenim geografskim poreklom ali geografsko označbo
Št. sklopa: 50
12.1 sklop brezgluteinska živila
Št. sklopa: 51
12.3 sklop ostala dietna živila
Št. sklopa: 52