215460-2017 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Storitve v rednem zračnem prevozu
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Okvirni sporazum za nakup letalskih kart.
Referenčna številka dokumenta: 10N170334
II.1.2.
Glavna koda CPV
60410000 Storitve v rednem zračnem prevozu
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je nakup letalskih kart s sklenitvijo okvirnega sporazuma.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Naročnik in pooblastitelja bodo sklenili okvirni sporazum s 15 ponudniki, ki bodo najbolje ocenjeni na podlagi meril določenih v tej razpisni dokumentaciji.
Okvirni sporazum se sklepa najdlje za obdobje štirih let. Naročnik in pooblastitelja lahko predčasno prekinejo okvirni sporazum v primerih in iz razlogov, ki so navedeni v obrazcu ePRO – Ponudba-Okvirni sporazum.
Naročnik in pooblastitelja se z okvirnim sporazumom ne zavezujejo, da bodo naročili določeno količino storitev, saj so količine in destinacije zanje v trenutku izvajanja javnega naročila objektivno neugotovljive. Naročnik in pooblastitelja se z okvirnim sporazumom zavezujejo, da bodo v primeru, če bodo naročali storitve, ki so predmet tega razpisa, pozvali vse ponudnike s katerimi imajo sklenjen okvirni sporazum k oddaji ponudb na način, naveden v okvirnem sporazumu.