2. Postopek
Postopek
Naslov: Nakup dostopnih stikal
Opis: Nakup dostopnih stikal Obseg javnega naročila je podrobneje opredeljen v drugem delu razpisne dokumentacije »Opis in tehnične specifikacije predmeta naročila« in v tretjem delu razpisne dokumentacije »Vzorec pogodbe« in »Predračun«
Notranji identifikator: JN-38644
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000