222297-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Farmacevtski proizvodi
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava zdravil za bolnišnično lekarno
Referenčna številka dokumenta: 460-1/2020-19
II.1.2.
Glavna koda CPV
33600000 Farmacevtski proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava zdravil za bolnišnično lekarno za 1 leto.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila