224092-2020 - RezultatiSlovenija-Grosuplje: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava živil za Osnovno šolo Louisa Adamiča Grosuplje in Osnovno šolo Šmarje - Sap
Referenčna številka dokumenta: 430-20/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je razdeljen na 24 sklopov.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Meso in mesni izdelki.
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 2
15800000 Razna živila
Ostalo prehrambeno blago.
Sveže perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 3
Sveže perutninsko meso in izdelki.
Ribe
Št. sklopa: 4
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Ribe.
Jajca
Št. sklopa: 5
Jajca.
Slaščičarsko pecivo
Št. sklopa: 6
Slaščičarsko pecivo.
Sveža zelenjava in sadje ter suho sadje
Št. sklopa: 7
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sveža zelenjava in sadje ter suho sadje.
Olja in maščobni izdelki
Št. sklopa: 8
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
Olja in maščobni izdelki.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 9
15500000 Mlečni izdelki
Mleko in mlečni izdelki.
Žita, mlevski izdelki, testenine
Št. sklopa: 10
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Žita, mlevski izdelki, testenine.
Kruh, pekovsko pecivo
Št. sklopa: 11
Kruh, pekovsko pecivo.
Konzervirano sadje in zelenjava
Št. sklopa: 12
Konzervirano sadje in zelenjava.
Sadni sokovi, sirupi, ledeni čaji in voda
Št. sklopa: 13
15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sadni sokovi, sirupi, ledeni čaji in voda.
Zamrznjeni izdelki iz testa in žit
Št. sklopa: 14
Zamrznjeni izdelki iz testa in žit.
Zmrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 15
Zmrznjena zelenjava in sadje.
Dietna živila
Št. sklopa: 16
Dietna živila.
Eko sadje
Št. sklopa: 17
Eko sadje.
Eko zelenjava
Št. sklopa: 18
Eko zelenjava.
Eko mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 19
Eko mleko in mlečni izdelki.
Eko meso
Št. sklopa: 20
Eko meso.
Eko žita in mlevski izdelki
Št. sklopa: 21
Eko žita in mlevski izdelki.
Eko sokovi
Št. sklopa: 22
Eko sokovi.
Eko kruh in pecivo
Št. sklopa: 23
Eko kruh in pecivo.
Pripravljeni pekovski izdelki
Št. sklopa: 24
Pripravljeni pekovski izdelki.
Ribji izdelki
Št. sklopa: 4a
Ribji izdelki.