226442-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Razne tiskovine
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Tisk obrazcev za poštni promet
Referenčna številka dokumenta: 0028/2016
II.1.2.
Glavna koda CPV
22900000 Razne tiskovine
II.1.4.
Kratek opis
Tisk obrazcev v poštnem prometu.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Tisk obrazcev za poštni promet.
Št. sklopa: 2
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5
Št. sklopa: 6
Št. sklopa: 7