226454-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Oprema za poštne urade
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Tisk obrazcev v poštnem prometu
Referenčna številka dokumenta: 0016/2020/0016/JNB/6
II.1.2.
Glavna koda CPV
30130000 Oprema za poštne urade
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je tisk obrazcev v poštnem prometu za pošto Slovenije d.o.o. in tisk obrazcev za Intereuropo d.d., za obdobje 4 let.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Potrdilo o oddaji
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
79810000 Tiskarske storitve
II.2.4.
Opis javnega naročila
Razni obrazci.
Sprejemno potrdilo
Št. sklopa: 2
Službeni ovitek
Št. sklopa: 3
Spremnica Hitre pošte
Št. sklopa: 4
30199000 Pisarniški material iz papirja in drugi predmeti
Poštna nakaznica
Št. sklopa: 5
Vrečka iz netkanega materiala
Št. sklopa: 6
18937000 Vreče za pakiranje blaga
Vrečka iz netkanega materiala.
Nalepka
Št. sklopa: 7
22458000 Specialne tiskovine
Samolepilne nalepke.
Samolepilne nalepke
Št. sklopa: 8
30192800 Samolepilne etikete
Št. sklopa: 9
22459100 Nalepke in trakovi z oglaševalskim sporočilom
Razne samolepilne nalepke.
Nalepnice za sistem upo
Št. sklopa: 10
Nalepnice za sistem upo.
Nazivni kartonček
Št. sklopa: 11
22992000 Ročno izdelan papir ali karton, 30197600 Predelan papir in karton
Nazivni kartonček.
Sveženjska nazivnica
Št. sklopa: 12
22820000 Obrazci
Sveženjska nazivnica.
Vrečna nazivnica
Št. sklopa: 13
33141610 Zbiralna vrečka
Vrečna nazivnica.
Vrečka za prenos dokumentov
Št. sklopa: 14
18930000 Vreče in torbe
Vrečka za prenos dokumentov.
UPN obrazec
Št. sklopa: 15
UPN obrazec.
Povratnica P20/CN07
Št. sklopa: 16
Povratnica P20/CN07.
Št. sklopa: 17
Št. sklopa: 18
Nalepka.
Kuverta
Št. sklopa: 19
Kuverta.
Kartonska embalaža
Št. sklopa: 20
44617100 Kartonske škatle
Kartonska embalaža.
Papirnate vrečke
Št. sklopa: 21
Papirnate vrečke.
Vrečke za znamke
Št. sklopa: 22
Vrečke za znamke.
Samolepilni blokci
Št. sklopa: 23
22816000 Bloki (pisarniški)
Samolepilni blokci.
Nalepnica za pakete
Št. sklopa: 24
Nalepnica za pakete.