228894-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Reagenti in kontrastna sredstva
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava diagnostičnih reagentov in raztopin
Referenčna številka dokumenta: JN 16/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
II.1.4.
Kratek opis
Dobava diagnostičnih reagentov in raztopin po sklopih.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Abbott
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva, 33696500 Laboratorijski reagenti
II.2.4.
Opis javnega naročila
Reagent abbot
Affymetrix USB Products
Št. sklopa: 2
33696500 Laboratorijski reagenti
Applied biosystem
Št. sklopa: 3
Reagent Applied biosystem
BAG
Št. sklopa: 4
Reagent Bag
BECTON DICKINSON
Št. sklopa: 5
BECKMAN COULTER
Št. sklopa: 6
BIO RAD I.
Št. sklopa: 7
Reagent Bio Rad
BIOCHROM
Št. sklopa: 8
Reagent BIOCHROM
BIOLEGEND
Št. sklopa: 9
Reagent BIOLEGEND
BIOMERIEUX
Št. sklopa: 10
Reagent BIOMERIEUX
BIO RAD II.
Št. sklopa: 11
Reagent BIO RAD II.
BIO RAD III.
Št. sklopa: 12
Reagent BIO RAD III.
BIOSCOT
Št. sklopa: 13
BIOTIUM
Št. sklopa: 14
BIOZYM
Št. sklopa: 15
CELLGENIX
Št. sklopa: 16
DAKO
Št. sklopa: 17
Reagent DAKO
DIAGAST
Št. sklopa: 18
DIAGNOSTICA STAGO
Št. sklopa: 19
EKF DIAGNOSTICS
Št. sklopa: 20
ELGA
Št. sklopa: 21
Reagent Elga
EUROCELL
Št. sklopa: 22
FERMENTAS
Št. sklopa: 23
FUJIREBIO
Št. sklopa: 24
GENDX
Št. sklopa: 25
GIBCO
Št. sklopa: 26
GUEST MEDICAL
Št. sklopa: 27
HEALTHCARE LIFESCIENCE
Št. sklopa: 28
HEMOTROL
Št. sklopa: 29
IBGRL
Št. sklopa: 30
ILLUMINA
Št. sklopa: 31
IMMUCLONE
Št. sklopa: 32
IMMUCOR
Št. sklopa: 33
IMMUDEX
Št. sklopa: 34
INDOXIMOD
Št. sklopa: 35
INNO TRAIN
Št. sklopa: 36
INVITROGEN
Št. sklopa: 37
INVIVOGEN
Št. sklopa: 38
IQ PRODUCTS
Št. sklopa: 39
JACKSON IMMUNO RESEARCH
Št. sklopa: 40
LABQUALITY
Št. sklopa: 41
LONZA
Št. sklopa: 42
LUMINEX
Št. sklopa: 43
LYMPHOLYTE
Št. sklopa: 44
MCA
Št. sklopa: 45
METABION
Št. sklopa: 46
MILTENYI
Št. sklopa: 47
MINDRAY CORMAY
Št. sklopa: 48
MINERVA BIOLABS
Št. sklopa: 49
MYBIOSOURCE
Št. sklopa: 50
NEW ENGLAND BIOLABS
Št. sklopa: 51
NIBSC
Št. sklopa: 52
NIPPON GENETICS
Št. sklopa: 53
ONE LAMBDA
Št. sklopa: 54
ORTHO
Št. sklopa: 55
PEPROTECH
Št. sklopa: 56
PIERCE
Št. sklopa: 57
PROMEGA
Št. sklopa: 58
QCONNECT
Št. sklopa: 59
QIAGEN
Št. sklopa: 60
RANDOX
Št. sklopa: 61
ROCHE
Št. sklopa: 62
SANTA CRUZ
Št. sklopa: 63
SELLECKCHEM
Št. sklopa: 64
SIGMA
Št. sklopa: 65
STEMCELL
Št. sklopa: 66
STRECK
Št. sklopa: 67
TECAN
Št. sklopa: 68
THERMO FISCHER SCIENTIFIC
Št. sklopa: 69
ULTRAPURE
Št. sklopa: 70
WANTAI
Št. sklopa: 71
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO - MEDILINE ARTIKLI 717, 721, 726-28
Št. sklopa: 72
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO
RAZTOPINE (sklop 73- MEDIS) artikli 735-737
Št. sklopa: 73
39831250 Raztopine za spiranje
Raztopine
INDIKATORJI - MEDIS ARTIKLI 755, 758-59, 761-62
Št. sklopa: 74
33692000 Medicinske raztopine
Indikatorji
INDIKATORJI - METTLER
Št. sklopa: 75
KEMIKALIJE SKLOP 76 ITRIJ ARTIKLI 767-68, 770, 774-75, 779, 781-84, 787 in 789
Št. sklopa: 76
33696300 Kemični reagenti
Kemikalije
RAZNO OSTALO SKLOP 77 MIKRO+POLO ARTIKEL 796
Št. sklopa: 77
RAZNO OSTALO
IMMUCOR 1
Št. sklopa: 78
Diagnostični reagenti
INDIKATORJI SANOLABOR SKLOP 74 - ARTIKLI 756-57 IN 760
Št. sklopa: 80
Diagnostični reagenti in raztopine
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO SKLOP 72 - SANOLABOR ARTIKEL 720
Št. sklopa: 81
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO SKLOP 72 - MEDIAS INT. ARTIKEL 730
Št. sklopa: 82
DIAGNOSTIČNI REAGENTI IN RAZTOPINE
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO SKLOP 72 - LABORMED ARTIKLI 724-25, 729, 731-734
Št. sklopa: 83
Diagnostični reagneti in raztopine
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO SKLOP 72 - LABOHEM ARTIKLA 718-719
Št. sklopa: 84
MATERIAL Z DODATKI REAGENTOV IN RAZNO SKLOP 72 - MIKRO+POLO 716
Št. sklopa: 85
RAZNO OSTALO SKLOP 77 KEFO ARTIKEL 795
Št. sklopa: 86
RAZNO OSTALO SKLOP 77 KEMOMED ARTIKEL 797
Št. sklopa: 87
KEMIKALIJE SKLOP 76 MIKRO+POLO ARTIKLI 769, 772, 776, 780, 785
Št. sklopa: 88
DIAGNOSTIČNI REAGNETI IN RAZTOPINE
KEMIKALIJE SKLOP 76 KEFO 771, 773, 777, 786
Št. sklopa: 89
KEMIKALIJE SKLOP 76 SANOLABOR ARTIKLA 788 IN 790
Št. sklopa: 90
RAZTOPINE (sklop 73- PROBO) artikel 753
Št. sklopa: 91
RAZTOPINE (sklop 73- PROMED) artikel 743
Št. sklopa: 92
RAZTOPINE (sklop 73- MEDINOVA) artikli 739-40 IN 742
Št. sklopa: 93