Vrsta javnega naročnika Druga vrsta: javni zdravstveni zavod
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
SREDSTVA ZA HIGIENO IN DEZINFEKCIJO, razdeljena v 7 sklopov
Referenčna številka dokumenta: JN1-B/18
II.1.2.
Glavna koda CPV 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
1. sklop: 0701 - Sredstva za higieno, nego, razkuževanje rok in kože ter za čiščenje in razkuževanje večjih površin, medicinskih instrumentov in pripomočkov
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Informacije o sredstvih EU Naročilo se nanaša na projekt in/ali program, ki se financira s sredstvi EU: ne
5. sklop: 0706 - Robčki za dezinfekcijo površin
Št. sklopa: 5