2. Postopek
Postopek
Naslov: Zagotavljanje storitev e-oskrbe
Opis: Predmet naročila je zagotavljanje storitev e-oskrbe. To so storitve na daljavo, ki zagotavljajo samostojnost in varnost uporabnika1 v domačem okolju. Naročnik na podlagi 14. točke petega odstavka Zakona o dolgotrajni oskrbi (Ur. l. RS, št. 84/23 in 112/24) s ponudnikom storitev e-oskrbe na podlagi javnega razpisa ali javnega naročila sklene pogodbeno razmerje za zagotavljanje storitev e-oskrbe.
Notranji identifikator: JN-55053
Vrsta postopka: Omejeni postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85312000 Storitve socialnega varstva brez nastanitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: Storitev e oskrbe
Notranji identifikator: 280026
Dodatna klasifikacija (cpv): 85312000 Storitve socialnega varstva brez nastanitve