23196-2022 - Javni razpisSlovenija-Krško: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava in montaža notranje, računalniške in zunanje opreme za objekt »Novogradnja Osnovne šole Veliki Podlog z vrtcem«
Referenčna številka dokumenta: JNV-DD-0011/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 3
II.2.
Opis
II.2.1.
NOTRANJA SPLOŠNA OPREMA
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
39200000 Notranja oprema
II.2.4.
Opis javnega naročila
RAČUNALNIŠKA OPREMA
Št. sklopa: 2
30200000 Računalniška oprema in pribor
ZUNANJAN IGRALA
Št. sklopa: 3
43325000 Oprema za parke in otroška igrišča