See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2026
Opis: Odprti postopek za sukcesivno dobavo blaga za obdobje 2 let z možnostjo podaljšanja. Blago je razdeljeno na sklope.
Notranji identifikator: JN08/2025 (JN-64230)
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: A0 IMOBILIZACIJSKI MATERIAL
Opis: Sklop je razdeljen na zaprte podsklope. Ponudbo je potrebno oddati za en podsklop.
Notranji identifikator: 408354
Sklop: LOT-0002
Naslov: A1 Obloge za rane
Notranji identifikator: 408355
Sklop: LOT-0003
Naslov: A2 OBVEZILNI MATERIAL
Notranji identifikator: 408356
Sklop: LOT-0004
Naslov: C0 Material za patohistoliški laboratorij in kemikalije
Notranji identifikator: 408357
Sklop: LOT-0005
Naslov: D1 Material za higieno in dezinfekcijo
Notranji identifikator: 408358
Sklop: LOT-0006
Naslov: E1 MATERIAL ZA PREKRIVANJE OPERACIJSKEGA POLJA
Notranji identifikator: 408359
Sklop: LOT-0007
Naslov: F0 INFUZIJSKI IN TRANSFUZIJSKI SISTEMI
Notranji identifikator: 408360
Sklop: LOT-0008
Naslov: K0 Operacijski pripomočki
Notranji identifikator: 408361
Sklop: LOT-0009
Naslov: K1 Ostali medicinski pripomočki
Notranji identifikator: 408362
Sklop: LOT-0010
Naslov: L1 Ostali laboratorijski material
Notranji identifikator: 408363
Sklop: LOT-0011
Naslov: O0 MAT ZA ENDO. KIR.IN MEH.ŠIV ZA KLAS.KIR.
Notranji identifikator: 408364
Sklop: LOT-0012
Naslov: Q Pripomočki za regionalno anestezijo
Notranji identifikator: 408365
Sklop: LOT-0013
Naslov: S0 Material za sterilizacijo
Notranji identifikator: 408366
Sklop: LOT-0014
Naslov: U1 Artroskopski material
Notranji identifikator: 408367
Sklop: LOT-0015
Naslov: X2 Dihalni sistemi
Notranji identifikator: 408368
Sklop: LOT-0016
Naslov: Z0 Material za endoskopijo
Notranji identifikator: 408369
Sklop: LOT-0017
Naslov: T2 Raztopine
Opis: Odprt sklop
Notranji identifikator: 408370