Predmet naročila je dobava zunanjega vira ogljika.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 24900000 Fini in različni kemični proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Na Centralni čistilni napravi Šaleške doline je potrebno za doseganje mejnih vrednosti za celotni dušik na iztoku, v denitrifikacijske bazene dodajati zunanji vir ogljika. Zunanji vir ogljika se dodaja za doseganje ustreznega razmerja med parametroma KPK: N. Mejna vrednost na iztoku, ki jo moramo na CČN dosegati, je 15 mgTN/L.