See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Preureditev obstoječega SV zavarovanja na postaji Koper tovorna in ETCS naprave
Opis: Predmet javnega naročila je: Preureditev obstoječega SV zavarovanja na postaji Koper tovorna in ETCS naprave.
Notranji identifikator: JN-09/2023
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45234115 Dela na železniški signalizaciji
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 423157