250579-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Oprema za računalnike
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Javno naročilo blaga po odprtem postopku za najem energijsko učinkovitih multifunkcijskih naprav z vzdrževanjem in dobavo tonerjev ter programske opreme
Referenčna številka dokumenta: 430-196/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
30230000 Oprema za računalnike
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je najem energijsko učinkovitih multifunkcijskih naprav z vzdrževanjem in dobavo tonerjev ter programske opreme.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Najem energijsko učinkovitih multifunkcijskih naprav z vzdrževanjem in dobavo tonerjev ter programske opreme.