250894-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Osnovne anorganske in organske kemikalije
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
»Nabava kemičnih proizvodov, laboratorijskega in medicinskega materiala za potrebe Univerze v Mariboru Medicinske fakultete in ostale članice«
Referenčna številka dokumenta: 302-02-KEMLAB/MF/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
24300000 Osnovne anorganske in organske kemikalije
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila:
Kemikalije, reagenti, laboratorijski material, dozirni material, merilni pribor, medicinsko laboratorijska oprema in zaščitna sredstva.
Naročilo je razdeljeno na 21 sklopov, in sicer:
Sklop 1 do 7: reagenti;
Sklop 8 do 9: kemikalije;
Sklop 10 do 13: laboratorijski material;
Sklop 14 do 18: dozirna oprema;
Sklop 19: merilni pribor;
Sklop 20: laboratorijsko medicinski material
Sklop 21: Zaščitna sredstva
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Reagenti 1
Št. sklopa: 1.
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33696500 Laboratorijski reagenti
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sklop 1: predmet javnega naročila za sklop 1 so reagenti.
Reagenti 2
Št. sklopa: 2.
Sklop 2: predmet javnega naročila za sklop 2 so reagenti.
Reagenti 3
Št. sklopa: 3.
Sklop 3: predmet javnega naročila za sklop 3 so reagenti.
Reagenti 4
Št. sklopa: 4.
Sklop 4: predmet javnega naročila za sklop 4 so reagenti.
Sklop 5
Št. sklopa: 5.
Sklop 5: predmet javnega naročila za sklop 5 so reagenti.
Reagenti 6
Št. sklopa: 6.
Sklop 6: predmet javnega naročila za sklop 6 so reagenti.
Reagenti 7
Št. sklopa: 7.
Sklop 7: predmet javnega naročila za sklop 7 so reagenti.
Kemikalije 1
Št. sklopa: 8.
Sklop 8: predmet javnega naročila za sklop 8 so kemikalije
Kemikalije 2
Št. sklopa: 9.
Sklop 9: predmet javnega naročila za sklop 9 so kemikalije.
Lab. material 1
Št. sklopa: 10.
33694000 Sredstva za diagnostiko
Sklop 10: predmet javnega naročila za sklop 10 je lab. material
Lab. material 2
Št. sklopa: 11.
Sklop 11: predmet javnega naročila za sklop 11. je lab. material
Lab. material 3
Št. sklopa: 12.
Sklop 12: predmet javnega naročila za sklop 12 je lab. material
Lab. material 4
Št. sklopa: 13.
Sklop 13: predmet javnega naročila za sklop 13 je lab. material
Dozirna oprema 1
Št. sklopa: 14.
38437000 Laboratorijske pipete in dodatki
Sklop 14: predmet javnega naročila za sklop 14 je dozirna oprema.
Dozirna oprema 2
Št. sklopa: 15.
Sklop 15: predmet javnega naročila za sklop 15 je dozirna oprema
Dozirna oprema 3
Št. sklopa: 16.
Sklop 16: predmet javnega naročila za sklop 16 je dozirna oprema.
Dozirna oprema 4
Št. sklopa: 17.
Sklop 17: predmet javnega naročila za sklop 17 je dozirna oprema
Dozirna oprema 5
Št. sklopa: 18.
Sklop 18: predmet javnega naročila za sklop 18 je dozirna oprema.
Merilni pribor
Št. sklopa: 19.
33793000 Stekleni izdelki za laboratorijske namene
Sklop 19: predmet javnega naročila za sklop 19 je merilni pribor.
Medicinsko lab. material
Št. sklopa: 20
33194000 Naprave in instrumenti za transfuzijo in infuzijo
Sklop 20: predmet javnega naročila za sklop 20 je medicinsko lab. material.
Zaščitna sredstva
Št. sklopa: 21.
18424000 Rokavice
Sklop 21: predmet javnega naročila za sklop 21 so zaščitna sredstva.