Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na zgoraj navedeni naslov
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nabava aparata za hemokulture
Referenčna številka dokumenta: 260-6/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava aparata za hemokulture (1 kos) (v nadaljevanju: oprema/aparat), dobavljanje pripadajočega potrošnega materiala in vzdrževanje za čas pričakovane dobe uporabe opreme.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
II.2.4.
Opis javnega naročila