255498-2021 - RezultatiSlovenija-Ajdovščina: Zobozdravniško potrošno blago
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Oskrba z zobozdravstvenim potrošnim materialom
Referenčna številka dokumenta: JN_1/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.1.4.
Kratek opis
Oskrba z zobozdravstvenim potrošnim materialom.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
1-ortodontija Dentaurum
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
2- ortodontija za sistem Roth 22
Št. sklopa: 2
2- ortodontija za sistem Roth 22.
3-ortodontija Forestadent
Št. sklopa: 3
3-ortodontija Forestadent.
4-dentalne zlitine
Št. sklopa: 4
4-dentalne zlitine.
5-amalgami, kompoziti, polnilni in odtisni materiali
Št. sklopa: 5
5-amalgami, kompoziti, polnilni in odtisni materiali.
6-kanalski inštrumenti
Št. sklopa: 6
6-kanalski inštrumenti.
7-zdravila in material za zaščito
Št. sklopa: 7
7-zdravila in material za zaščito.
8-zobozdravstveni material razni
Št. sklopa: 8
8-zobozdravstveni material razni.
9-keramika IPS Style Ceram
Št. sklopa: 9
9-keramika IPS Style Ceram.
10_garniture zob in akrilati
Št. sklopa: 10
10_garniture zob in akrilati.
11-voski, mavci in vložne mase
Št. sklopa: 11
11-voski, mavci in vložne mase.
12-NEXCO
Št. sklopa: 12
12-NEXCO.
13-Zobotehnika razno
Št. sklopa: 13
13-Zobotehnika razno.
14-Svedri
Št. sklopa: 14
14-Svedri.
15-Artikli vezani na aparate - posamezni artikli
Št. sklopa: 15
15-Artikli vezani na aparate - posamezni artikli.
16-instrumenti
Št. sklopa: 16
16-instrumenti.