256352-2024 - Rezultati
Slovenija – Medicinska oprema – Oprema za nadzor vitalnih funkcij
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Oprema za nadzor vitalnih funkcij
Opis: Predmet javnega naročila zajema dobavo opreme za nadzor vitalnih funkcij (v nadaljevanju oprema), dobavo potrošnega materiala za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) in vzdrževanje opreme za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) po posameznem sklopu: Sklop 1: Sistem za spremljanje življenjskih funkcij – kardiološki oddelek, Sklop 2: Sistem za spremljanje življenskih funkcij – urgenca«
Notranji identifikator: 252-8/2023-16
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33195100 Monitorji, 33195000 Sistem za opazovanje pacientov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sklop 1: Sistem za spremljanje življenjskih funkcij – kardiološki oddelek,
Opis: Predmet javnega naročila zajema dobavo opreme za nadzor vitalnih funkcij (v nadaljevanju oprema), dobavo potrošnega materiala za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) in vzdrževanje opreme za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) po posameznem sklopu: Sklop 1: Sistem za spremljanje življenjskih funkcij – kardiološki oddelek,
Dodatna klasifikacija (cpv): 33195000 Sistem za opazovanje pacientov, 33195100 Monitorji
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sklop 2: Sistem za spremljanje življenskih funkcij – urgenca«
Opis: Predmet javnega naročila zajema dobavo opreme za nadzor vitalnih funkcij (v nadaljevanju oprema), dobavo potrošnega materiala za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) in vzdrževanje opreme za čas pričakovane življenjske dobe (7 let) po posameznem sklopu: Sklop 2: Sistem za spremljanje življenskih funkcij – urgenca«