257146-2021 - Javni razpisSlovenija-Lendava: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izdelava projektne dokumentacije za projekt Nad mestom Lendava do Stolpa Vinarium za krožno kabinsko žičnico
Referenčna številka dokumenta: 4303-0007/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4.
Kratek opis
Javno naročilo zajema izdelavo ločene projektne dokumentacije za krožno kabinsko žičnico od Lendave do stolpa ''Vinarium'' in objekt restavracije z vinsko kletjo ob zgornji postaji žičnice pri stolpu Vinarium.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71330000 Razne inženirske storitve
II.2.4.
Opis javnega naročila
Javno naročilo zajema izdelavo ločene projektne dokumentacije za krožno kabinsko žičnico od Lendave do stolpa ''Vinarium'' in objekt restavracije z vinsko kletjo ob zgornji postaji žičnice pri stolpu Vinarium v sledečem obsegu:
a) idejna zasnova za pridobitev projektnih in drugih pogojev (IZP),
b) projektna dokumentacija za pridobitev gradbenega dovoljenja (DGD),
c) projektna dokumentacija za izvedbo gradnje (PZI) v skladu s predpisi in zahtevami.