260818-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
SJN študentske izkaznice
Referenčna številka dokumenta: JN-2769, 401-4/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
22000000 Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Študentske izkaznice in hologramske nalepke.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za največje število sklopov: 2
II.2.
Opis
II.2.1.
Izdelava in dobava študentskih izkaznic
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
22450000 Tiskovine, ki so zavarovane pred ponarejanjem
II.2.4.
Opis javnega naročila
Izdelava in dobava študentskih izkaznic.
Izdelava in dobava hologramskih nalepk za študentske izkaznice
Št. sklopa: 2
Izdelava in dobava hologramskih nalepk za študentske izkaznice.