261208-2021 - RezultatiSlovenija-Jesenice: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Živila in material za prehrano
Referenčna številka dokumenta: JN 01/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava živil in materiala za prehrano.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Blago je znotraj sklopa razdeljeno na več podsklopov. Pri vseh podsklopih (skupinah blaga) v tem sklopu je potrebno ponuditi 100 % razpisanih vrst blaga iz posameznega podsklopa.
Meso sveže in izdelki
Št. sklopa: 2
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Ribe
Št. sklopa: 3
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Mesni in suhomesnati izdelki
Št. sklopa: 4
Olja in maščobni proizvodi
Št. sklopa: 5
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
Moke, testenine in zdrobi
Št. sklopa: 6
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 7
15811000 Krušni izdelki, 15813000 Drobno pecivo
Slaščičarski proizvodi
Št. sklopa: 8
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Sadje sveže
Št. sklopa: 9
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Blago je znotraj sklopa v 1 podsklopu. V tem podsklopu je potrebno ponuditi 100 % razpisanih vrst blaga.
Sadje suho
Št. sklopa: 10
15332100 Predelano sadje
Zelenjava sveža
Št. sklopa: 11
Zelenjava sveža očiščena
Št. sklopa: 12
Krompir in zelenjava kisana
Št. sklopa: 13
15310000 Krompir in izdelki iz krompirja, 15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu
Konzervirana zelenjava in sadje
Št. sklopa: 14
15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah, 15332400 Konzervirano sadje
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 15
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Brezalkoholne pijače in mineralne vode
Št. sklopa: 16
15980000 Brezalkoholne pijače
Ostalo splošno in prehrambeno blago
Št. sklopa: 17
15800000 Razna živila
Eko živila
Št. sklopa: 18