262422-2021 - RezultatiSlovenija-Koper: Mazalna olja in maziva
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nabava različnih olj, maziv ter masti za vzdrževanje strojev (sklop 1: Olja)
Referenčna številka dokumenta: JN 13/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
09211000 Mazalna olja in maziva
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je nabava različnih olj za vzdrževanje strojev za potrebe Luke Koper, d.d., sklenitev OKS-a za obdobje dveh (2) let.
Predvidena je sklenitev okvirnega sporazuma z enim ponudnikom po v naprej določenih pogojih.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila