266683-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Motorna vozila za prevoz blaga
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup vozil za potrebe VHS
Referenčna številka dokumenta: 401-1/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
34130000 Motorna vozila za prevoz blaga
II.1.4.
Kratek opis
Naročnik kupuje vozila za potrebe Veterinarsko higienske službe.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 345 000,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Tovorna vozila
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Tovorna vozila.
Poltovornjak tipa "pick up"
Št. sklopa: 2
Poltovornjak tipa "pick up".