267246-2021 - RezultatiSlovenija-Sežana: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nabava živil in materiala za prehrano
Referenčna številka dokumenta: JN 04/20
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Nabava živil in materiala za prehrano.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
ARH0101 Mlada govedina - kos
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15111000 Goveje in telečje meso
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sklop: 20H01 Sveže meso; Podsklop: ARH0101 Mlada govedina - kos.
ARH0102 MLADA GOVEDINA - PORCIJSKO
Št. sklopa: 2
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0102 MLADA GOVEDINA - PORCIJSKO
ARH0103 TELETINA - KOS
Št. sklopa: 3
15111200 Telečje meso
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0103 TELETINA - KOS
ARH0104 TELETINA - PORCIJSKO
Št. sklopa: 4
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0104 TELETINA - PORCIJSKO
ARH0105 SVINJINA -KOS
Št. sklopa: 5
15113000 Prašičje meso
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0105 SVINJINA -KOS
ARH0106 SVINJINA - PORCIJSKO
Št. sklopa: 6
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0106 SVINJINA - PORCIJSKO
ARH0107 DROBOVINA
Št. sklopa: 7
15110000 Meso
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0107 DROBOVINA
ARH0108 DIVJAČINA
Št. sklopa: 8
15119000 Različno meso
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0108 DIVJAČINA
ARH0109 KUNČJE MESO
Št. sklopa: 9
15119100 Kunčje meso
Sklop: 20H01 SVEŽE MESO; Podsklop: ARH0109 KUNČJE MESO
ARH0201 IZDELKI IZ SVEŽEGA GOVEJEGA, TELEČJEGA IN SVINJSKEGA MESA
Št. sklopa: 10
15130000 Mesni proizvodi
Sklop: 20H02 MESNI IN SUHOMESNATI IZDELKI; Podsklop: ARH0201 IZDELKI IZ GOVEJEGA, TELEČJEGA IN SVINJSKEGA MESA
ARH0202 SUHOMESNATI IZDELKI IZ GOVEJEGA IN SVINJSKEGA MESA
Št. sklopa: 11
Sklop: 20H02 MESNI IN SUHOMESNATI IZDELKI; Podsklop: ARH0202 SUHOMESNATI IZDELKI IZ GOVEJEGA IN SVINJSKEGA MESA
ARH0203 OBARJENE, POLTRAJNE KLOBASE IZ GOVEJEGA IN SVINJSKEGA MESA
Št. sklopa: 12
Sklop: 20H02 MESNI IN SUHOMESNATI IZDELKI; Podsklop: ARH0203 OBARJENE, POLTRAJNE KLOBASE IZ GOVEJEGA IN SVINJSKEGA MESA
ARH0204 KLOBASE
Št. sklopa: 13
Sklop: 20H02 MESNI IN SUHOMESNATI IZDELKI; Podsklop: ARH0204 KLOBASE
ARH0205 MESNI IZDELKI
Št. sklopa: 14
Sklop: 20H02 MESNI IN SUHOMESNATI IZDELKI; Podsklop: ARH0205 MESNI IZDELKI
ARH0301 SVEŽE MESO, PIŠČANČJE
Št. sklopa: 15
15112100 Sveža perutnina
Sklop: 20H03 PERUTNINA IN PREUTNINSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0301 SVEŽE MESO, PIŠČANČJE
ARH0302 SVEŽE MESO, PURANJE
Št. sklopa: 16
15112120 Purani
Sklop: 20H03 PERUTNINA IN PREUTNINSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0302 SVEŽE MESO, PURANJE
ARH0303 HRENOVKE IZ PERUTNINSKEGA MESA
Št. sklopa: 17
Sklop: 20H03 PERUTNINA IN PREUTNINSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0303 HRENOVKE IZ PERUTNINSKEGA MESA
ARH0304 SALAME IZ PERUTNINSKEGA MESA
Št. sklopa: 18
Sklop: 20H03 PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0304 SALAME IZ PERUTNINSKEGA MESA
ARH0401 ZAMRZNJENE RIBE
Št. sklopa: 19
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Sklop: 20H04 RIBE IN RIBJI IZDELKI; Podsklop: ARH0401 ZAMRZNJENE RIBE
ARH0402 SVEŽE RIBE
Št. sklopa: 20
Sklop: 20H04 RIBE IN RIBJI IZDELKI; Podsklop: ARH0402 SVEŽE RIBE
ARH0403 RIBJI NAMAZ
Št. sklopa: 21
Sklop: 20H04 RIBE IN RIBJI IZDELKI; Podsklop: ARH0403 RIBJI NAMAZ
ARH0404 KONZERVIRANE RIBE IN RIBJI IZDELKI
Št. sklopa: 22
Sklop: 20H04 RIBE IN RIBJI IZDELKI; Podsklop: ARH0404 KONZERVIRANE RIBE IN RIBJI IZDELKI
ARH0501 SVEŽA JAJCA
Št. sklopa: 23
03142500 Jajca
Sklop: 20H05 JAJCA; Podsklop: ARH0501 SVEŽA JAJCA
ARH0502 JAJČNI MELANŽ
Št. sklopa: 24
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sklop: 20H05 JAJCA; Podsklop: ARH0502 JAJČNI MELANŽ
ARH0601 MLEKO V PRAHU
Št. sklopa: 25
15500000 Mlečni izdelki
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0601 MLEKO V PRAHU
ARH0602 MASLO
Št. sklopa: 26
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0602 MASLO
ARH0603 SIR
Št. sklopa: 27
15540000 Siri
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0603 SIR
ARH0605 SIR ZA ŽAR
Št. sklopa: 28
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0605 SIR ZA ŽAR
ARH0606 TOPLJENI SIRČEK
Št. sklopa: 29
15545000 Sirni namazi
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0606 TOPLJENI SIRČEK
ARH0607 MASCARPONE
Št. sklopa: 30
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0607 MASCARPONE
ARH0608 SMETANA
Št. sklopa: 31
Sklop: 20H06 MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0608 SMETANA
ARH0609 MLEKO
Št. sklopa: 32
03330000 Proizvodi domačih živali
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0609 MLEKO
ARH0610 KISLO MLEKO
Št. sklopa: 33
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0610 KISLO MLEKO
ARH0611 PINJENEC
Št. sklopa: 34
15551500 Pinjenec
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0611 PINJENEC
ARH0612 KEFIR
Št. sklopa: 35
15550000 Različni mlečni proizvodi
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0612 KEFIR
ARH0613 POSNETA SKUTA
Št. sklopa: 36
15542100 Skuta
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0613 POSNETA SKUTA
ARH0614 SKUTA
Št. sklopa: 37
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0614 SKUTA
ARH0615 MLEČNI NAMAZ
Št. sklopa: 38
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0615 MLEČNI NAMAZ
ARH0616 JOGURT
Št. sklopa: 39
15551300 Jogurt
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0616 JOGURT
ARH0617 JOGURT, PROBIOTIČNI
Št. sklopa: 40
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0617 JOGURT PROBIOTIČNI
ARH0618 JOGURT, GRŠKEGA TIPA
Št. sklopa: 41
15850000 Testenine
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0618 JOGURT, GRŠKEGA TIPA
ARH0619 JOGURT Z DODANIMI BELJAKOVINAMI
Št. sklopa: 42
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0619 JOGURT Z DODANIMI BELJAKOVINAMI
ARH0620 JOGURT BREZ LAKTOZE
Št. sklopa: 43
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0620 JOGURT BREZ LAKTOZE
ARH0621 PUDING
Št. sklopa: 44
15800000 Razna živila
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0621 PUDING
ARH0622 MLEČNI DESERT
Št. sklopa: 45
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0622 MLEČNI DESERT
ARH0623 SLADOLED
Št. sklopa: 46
15555100 Sladoled
Sklop: 20H06 MLEKO IN MLEČNI IZDELKI; Podsklop: ARH0623 SLADOLED
ARH0701 RIŽ
Št. sklopa: 47
03211300 Riž
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0701 RIŽ
ARH0702 MOKA
Št. sklopa: 48
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0702 MOKA
ARH0703 MLEVSKI IZDELKI
Št. sklopa: 49
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0703 MLEVSKI IZDELKI
ARH0704 OTROBI
Št. sklopa: 50
15615000 Otrobi
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0704 OTROBI
ARH0705 KOSMIČI
Št. sklopa: 51
15613313 Kosmiči ali enakovredno
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0705 KOSMIČI
ARH0706 ŽITA
Št. sklopa: 52
03211000 Žita
Sklop: 20H07 RIŽ IN MLEVSKI IZDELKI; Podsklop: ARH0706 ŽITA
ARH0801 SUŠENE JAJČNE TESTENINE
Št. sklopa: 53
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0801 SUŠENE JAJČNE TESTENINE
ARH0802 SUŠENE TESTENINE BREZ JAJC
Št. sklopa: 54
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0802 SUŠENE TESTENINE BREZ JAJC
ARH0803 SUŠENE TESTENINE BREZ JAJC IN SLEDU JAJC
Št. sklopa: 55
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0803 SUŠENE TESTENINE BREZ JAJC IN SLEDU JAJC
ARH0804 JUŠNE TESTENINE
Št. sklopa: 56
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0804 JUŠNE TESTENINE
ARH0805 TESTENINE Z DODATKI
Št. sklopa: 57
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0805 TESTENINE Z DODATKI
ARH0806 POLNOVREDNE TESTENINE
Št. sklopa: 58
15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: 20H08 TESTENINE; Podsklop: ARH0806 POLNOVREDNE TESTENINE
ARH0901 ZAMRZNJENO TESTO
Št. sklopa: 59
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0901 ZAMRZNJENO TESTO
ARH0902 ZAMRZNJENE POLNJENE TESTENINE
Št. sklopa: 60
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0902 ZAMRZNJENE POLNJENE TESTENINE
ARH0903 ZAMRZNJENI CMOKI
Št. sklopa: 61
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0903 ZAMRZNJENI CMOKI
ARH0904 ZAMRZNJENI SVALJKI
Št. sklopa: 62
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0904 ZAMRZNJENI SVALJKI
ARH0905 ZAMRZNJENI KANELONI
Št. sklopa: 63
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0905 ZAMRZNJENI KANELONI
ARH0906 ZAMRZNJENI ŠTRULKJI
Št. sklopa: 64
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0906 ZAMRZNJENI ŠTRUKLJI
ARH0907 ZAMRZNJENE SLADICE
Št. sklopa: 65
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0907 ZAMRZNJENE SLADICE
ARH0908 ZAMRZNJEN BUREK
Št. sklopa: 66
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0908 ZAMRZNJEN BUREK
ARH0909 ZAMRZNJENA PIZZA
Št. sklopa: 67
Sklop: 20H09 ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA; Podsklop: ARH0909 ZAMRZNJENA PIZZA
ARH1001 BREZGLUTENSKI IZDELKI
Št. sklopa: 68
Sklop: 20H10 BREZGLUTENSKI IZDELKI IN DIETNA ŽIVILA; Podsklop: ARH1001 BREZGLUTENSKI IZDELKI
ARH1002 DIETNA ŽIVILA - RASTLINSKI NAPITKI
Št. sklopa: 69
15882000 Dietetična živila
Sklop: 20H10 BREZGLUTENSKI IZDELKI IN DIETNA ŽIVILA; Podsklop: ARH1002 DIETNA ŽIVILA - RASTLINSKI NAPITKI
ARH1101 TRAJNI PEKARSKI IZDELKI
Št. sklopa: 70
15612500 Pekovski izdelki
Sklop: 20H11 KRUH, PEKOVSKO PECIVO IN DRUGI TRAJ.PEK.IZDELKI; Podsklop: ARH1101 TRAJNI PEKARSKI IZDELKI
ARH1102 PECIVA IN SLAŠČICE
Št. sklopa: 71
15812000 Pecivo in slaščice
Sklop: 20H11 KRUH, PEKOVSKO PECIVO IN DRUGI TRAJ.PEK.IZDELKI; Podsklop: ARH1102 PECIVA IN SLAŠČICE
ARH1103 KRUH IN DROBTINE
Št. sklopa: 72
15811100 Kruh
Sklop: 20H11 KRUH, PEKOVSKO PECIVO IN DRUGI TRAJ.PEK.IZDELKI; Podsklop: ARH1103 KRUH IN DROBTINE
ARH1104 ŽEMLJE
Št. sklopa: 73
15811200 Žemlje
Sklop: 20H11 KRUH, PEKOVSKO PECIVO IN DRUGI TRAJ.PEK.IZDELKI; Podsklop: ARH1104 ŽEMLJE
ARH1201 NEKTARJI IN ŽITNE PLOŠČICE
Št. sklopa: 74
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sklop: 20H12 SOKOVI IN ŽITNE PLOŠČICE; Podsklop: ARH1201 NEKTARJI IN ŽITNE PLOŠČICE
ARH1202 SOKOVI S 100 % SADNIM DELEŽEM
Št. sklopa: 75
15321000 Sadni sokovi
Sklop: 20H12 SOKOVI IN ŽITNE PLOŠČICE; Podsklop: ARH1202 SOKOVI S 100 % SADNIM DELEŽEM
ARH1203 SMUTI
Št. sklopa: 76
Sklop: 20H12 SOKOVI IN ŽITNE PLOŠČICE; Podsklop: ARH1203 SMUTI
ARH1301 MARMELADA
Št. sklopa: 77
15332230 Marmelada
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1301 MARMELADA
ARH1302 MED
Št. sklopa: 78
03142100 Naravni med
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1302 MED
ARH1303 ZELENJAVNI NAMAZI
Št. sklopa: 79
15871274 Namazi za sendviče
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1303 ZELENJAVNI NAMAZI
ARH1304 PAŠTETE
Št. sklopa: 80
15131310 Pašteta
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1304 PAŠTETE
ARH1305 ČOKOLADNI NAMAZI
Št. sklopa: 81
15842200 Čokoladni izdelki
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1305 ČOKOLADNI NAMAZI
ARH1306 ČOKOLADA IN ČOKOLADNI IZDELKI
Št. sklopa: 82
15842100 Čokolada, 15842200 Čokoladni izdelki
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1306 ČOKOLADA IN ČOKOLADNI IZDELKI
ARH1307 PUDING IN ZGOŠČEVALNA SREDSTVA
Št. sklopa: 83
15892400 Sredstva za zgoščevanje
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1307 PUDING IN ZGOŠČEVALNA SREDSTVA
ARH1308 KEKSI
Št. sklopa: 84
15821200 Sladki keksi
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1308 KEKSI
ARH1309 IZDELKI ZA PEKO
Št. sklopa: 85
15612400 Mešanice za pripravo pekovskih izdelkov
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1309 IZDELKI ZA PEKO
ARH1310 ČAJ
Št. sklopa: 86
15863000 Čaj
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1310 ČAJ
ARH1311 KAVA IN KAVNI NADOMESTKI
Št. sklopa: 87
15861000 Kava, 15862000 Kavni nadomestki
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1311 KAVA IN KAVNI NADOMESTKI
ARH1312 SLADKOR IN SLADILA
Št. sklopa: 88
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1312 SLADKOR IN SLADILA
ARH1313 JUŠNE OSNOVE
Št. sklopa: 89
15872000 Zelišča in začimbe, 15891600 Jušne osnove
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1313 JUŠNE OSNOVE
ARH1314 MAJONEZA, GORČICA, AJVAR
Št. sklopa: 90
15871250 Gorčica, 15871273 Majoneza
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1314 MAJONEZA, GORČICA, AJVAR
ARH1315 JEDILNO OLJE IN KIS
Št. sklopa: 91
15411100 Rastlinska olja, 24111900 Kisik
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1315 JEDILNO OLJE IN KIS
ARH1316 TEKOČA MARGARINA
Št. sklopa: 92
15431110 Tekoča margarina
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1316 TEKOČA MARGARINA
ARH1317 VODE IN ALKOHOLNE PIJAČE
Št. sklopa: 93
15911000 Alkoholne pijače, 15980000 Brezalkoholne pijače
Sklop: 20H13 OSTALO SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO; Podsklop: ARH1317 VODE IN ALKOHOLNE PIJAČE
ARH1401 SADNE KAŠE
Št. sklopa: 94
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: 20H14 OTROŠKA HRANA; Podsklop: ARH1401 SADNE KAŠE
ARH1402 KOSMIČI
Št. sklopa: 95
Sklop: 20H14 OTROŠKA HRANA; Podsklop: ARH1402 KOSMIČI
ARH1501 VEGETARIANSKI IZDELKI
Št. sklopa: 96
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Sklop: 20H15 VEGETARIJANSKI IZDELKI; Podsklop: ARH1501 VEGETARIANSKI IZDELKI
ARH1502 ZAMRZNJENI VEGETARIJANSKI IZDELKI
Št. sklopa: 97
Sklop: 20H15 VEGETARIJANSKI IZDELKI; Podsklop: ARH1502 ZAMRZNJENI VEGETARIJANSKI IZDELKI
ARH1601 SVEŽE SADJE
Št. sklopa: 98
03222000 Sadje in oreški, 03222300 Netropsko sadje, 03222330 Koščičasto sadje
Sklop: 20H16 SVEŽE SADJE; Podsklop: ARH1601 SVEŽE SADJE
ARH1701 SVEŽA ZELENJAVA
Št. sklopa: 99
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: 20H17 SVEŽA ZELENJAVA; Podsklop: ARH1701 SVEŽA ZELENJAVA
ARH1702 BIOLOŠKO KONZERVIRANA ZELENJAVA
Št. sklopa: 100
03221114 Repa, 03221410 Zelje
Sklop: 20H17 SVEŽA ZELENJAVA; Podsklop: ARH1702 BIOLOŠKO KONZERVIRANA ZELENJAVA
ARH1801 ZAMRZNJENO SADJE
Št. sklopa: 101
Sklop: 20H18 ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA; Podsklop: ARH1801 ZAMRZNJENO SADJE
ARH1802 ZAMRZNJENA ZELENJAVA
Št. sklopa: 102
15331170 Zamrznjene vrtnine
Sklop: 20H18 ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA; Podsklop: ARH1802 ZAMRZNJENA ZELENJAVA
ARH1901 SUHO SADJE IN OREŠČKI
Št. sklopa: 103
15332410 Suho sadje
Sklop: 20H19 SUHO SADJE, OREŠČKI IN STROČNICE; Podsklop: ARH1901 SUHO SADJE IN OREŠČKI
ARH1902 STROČNICE
Št. sklopa: 104
03212210 Sušene stročnice
Sklop: 20H19 SUHO SADJE, OREŠČKI IN STROČNICE; Podsklop: ARH1902 STROČNICE
ARH2101 KONZERVIRANO SADJE
Št. sklopa: 105
15332400 Konzervirano sadje
Sklop: 20H21 KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA; Podsklop: ARH2101 KONZERVIRANO SADJE
ARH2102 KONZERVIRANA ZELENJAVA
Št. sklopa: 106
15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
Sklop: 20H21 KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA; Podsklop: ARH2102 KONZERVIRANA ZELENJAVA
ARH2201 ZAČIMBE
Št. sklopa: 107
15872200 Začimbe
Sklop: 20H22 ZAČIMBE; Podsklop: ARH2201 ZAČIMBE
ARH241 EKO RASTLINSKI NAPITKI
Št. sklopa: 108
15980000 Brezalkoholne pijače
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH241 EKO RASTLINSKI NAPITKI
ARH242 EKO MLEVSKI IZDELKI, ŽITA IN RIŽ
Št. sklopa: 109
03211000 Žita, 03211300 Riž
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH242 EKO MLEVSKI IZDELKI, ŽITA IN RIŽ
ARH243 EKO TESTENINE
Št. sklopa: 110
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH243 EKO TESTENINE
ARH244 EKO KRUH IN KEKSI
Št. sklopa: 111
15811100 Kruh, 15821000 Opečeni krušni izdelki in pecivo
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH244 EKO KRUH IN KEKSI
ARH245 EKO STROČNICE
Št. sklopa: 112
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH245 EKO STROČNICE
ARH246 EKO OLJE
Št. sklopa: 113
15411100 Rastlinska olja
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH246 EKO OLJE
ARH247 EKO SOJIN SIR
Št. sklopa: 114
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH247 EKO SOJIN SIR
ARH248 EKO OREŠČKI IN SUHO SADJE
Št. sklopa: 115
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH248 EKO OREŠČKI IN SUHO SADJE
ARH249 EKO RIŽEVI IZDELKI
Št. sklopa: 116
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH249 EKO RIŽEVI IZDELKI
ARH24A EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Št. sklopa: 117
15500000 Mlečni izdelki, 15511000 Mleko
Sklop: 20H24 EKO IZDELKI; Podsklop: ARH24A EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI