Kratek opis
Predmet javnega naročila: »Izvajanje storitve inženiringa na ravni projekta »Razbremenitev kapacitet Doma Danice Vogrinec Maribor z izgradnjo dislociranih enot«, kot celote« v obsegu izvajanja naslednjih aktivnosti:
2. Sodelovanje pri upravnih postopkih za potrebe PE Duplek,
5. Pomoč pri pripravi Vloge za potrebe neposredne potrditve projekta za potrebe pridobitev sofinancerskih sredstev iz pobude React-EU,