269250-2026 - Rezultati
Slovenija – Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi – Razvoj nacionalnega informacijskega sistema Zavoda Slovenija - transplant
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Razvoj nacionalnega informacijskega sistema Zavoda Slovenija - transplant
Opis: Predmet javnega naročila je razvoj nacionalnega informacijskega sistema Zavod Slovenija – transplant v dveh sklopih. Prvi sklop vključuje dobavo strojne opreme, drugi sklop pa razvoj programske opreme POT z novimi moduli s petletnim vzdrževanjem (od tega dve leti garancijskega vzdrževanja in tri leta pogarancijskega vzdrževanja).
Notranji identifikator: JN 4-2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: SKLOP 1: Strojna oprema
Opis: SKLOP 1: Strojna oprema
Notranji identifikator: 445238
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Sklop: LOT-0002
Naslov: SKLOP 2: Programska oprema POT z novimi moduli s petletnim vzdrževanjem
Opis: SKLOP 2: Programska oprema POT z novimi moduli s petletnim vzdrževanjem
Notranji identifikator: 445239