270936-2020 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom
Obvestilo o oddaji naročila
Gradnje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvedba GOI del za pripravo prostora za namestitev 3 CT naprav Siemens Somaton drive
Referenčna številka dokumenta: 845080107-012-20
II.1.2.
Glavna koda CPV
45215100 Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom
II.1.4.
Kratek opis
Izvedba GOI del za pripravo prostora za namestitev 3 CT naprav Siemens Somaton drive.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Izvedba GOI del za pripravo prostora za namestitev 2 CT naprav Siemens Somaton drive.