Kratek opis
S predmetnim razpisom se naroča izdelava projektne dokumentacije in storitev za objekte HE Suhadol, HE Trbovlje in HE Renke za sklop jezovnih zgradb, ki obsega:
2. Preučitev možnosti optimizacije lokacij HE in parametrov jezovnih zgradb s pripravo poročila za odločitev investitorja.